Velkoobchod a maloobchod s autodíly

Bohumín

Menu

Tipy

Firma MROAUTO AUTODÍLY s.r.o. je partnerem sítě ProfiAuto.
A zveme Vás ke sledování tipy.

Jak dlouho je pneumatika nová?

Jak dlouho je pneumatika nová?

Jak dlouho je pneumatika nová? Tuto otázku si klade značná část řidičů, protože nerozumí, proč při nákupu kompletu pneumatik může mít každá z nich jiné datum výroby.

#ProfiAutoShow2019 – tak by měl vypadat každý servis!

#ProfiAutoShow2019 – tak by měl vypadat…

8. a 9. června se katovický Spodek přerodí v ukázkový autoservis s prvky virtuální reality. Servis obklopí stánky vystavovatelů, kteří představí nabídku dílenského vybavení. Hala bude rozdělena na tři části: soutěžní, rallye a školící.

Nepříjemný pach v autě?

Nepříjemný pach v autě?

Každý z nás rád cestuje v komfortních podmínkách a těžce snáší nepříjemné pachy. Interiér auta je ale uzavřené prostředí, které představuje ideální živnou půdu pro rozvoj bakterií a plísní. Proto je důležité jeho pravidelné čištění společně s dezinfekcí.

Hraje barva auta roli?

Hraje barva auta roli?

Obvykle jsou ženy tím, kdo se zaměřuje na barvu auta. Muže více zajímá motor, jízdní vlastnosti a úroveň vybavení. Ale i když se to možná nezdá, barva auta má větší roli, než se domníváme.

Pískající řemen alternátoru

Pískající řemen alternátoru

Pískající řemen alternátoru je jedna z nejčastějších závad hlášených řidiči přes zimu. Pod vlivem atmosférických podmínek, kolísání teploty a vlhkosti, mění řemenice svou přilnavost. Jinými slovy, vícedrážkový řemen píská, protože sklouzává.

Zobacz więcej porad na ProfiAuto.pl »