Velkoobchod a maloobchod s autodíly

Bohumín

Menu

Aktuality

Firma MROAUTO AUTODÍLY s.r.o. je partnerem sítě ProfiAuto.
A zveme Vás ke sledování aktualit.

Nový krasavec Marka Rybníčka v České televizi

Nový krasavec Marka Rybníčka v České…

Reportáž z úvodního závodu domácího mistrovství z Masarykova okruhu v Brně odvysílala Česká televize v pořadu Svět motorů. Pořádnou porci minut dostal v programu i Marek Rybníček, jeho nový závodní speciál McLaren F1 EVO a také barvy ProfiAuto. Podívejte se sami.

Jak vypadá ideální autoservis?

Jak vypadá ideální autoservis?

Čtyři metry čtvereční – přesně takovou plochu zabírá ideální autoservis. Nemožné? V reálném světě ano, ale na pomoc přichází virtuální realita. O tom se přesvědčí návštěvníci motoristického veletrhu ProfiAuto Show 2019, který se uskuteční 8.–9. června 2019 v Katovicích. Akci pořádá nezávislá síť…

Rybníček naostro otestoval závodní bestii

Rybníček naostro otestoval závodní…

Marek Rybníček vstoupil úspěšně do letošní vrchařské sezóny. Jezdec Liqui Moly Racing Teamu se poprvé představil s novým speciálem McLaren F1 EVO 2019 ve třídě siluet. Jeho partnerem i pro letošní sezónu je nezávislá síť autoservisů ProfiAuto.

ProfiAuto má v Česku a na Slovensku 300 servisů

ProfiAuto má v Česku a na Slovensku 300…

Síti nezávislých autoservisů a prodejců autodílů roste v České republice i na Slovensku. Aktuálně sdružuje pod značkou ProfiAuto v obou zemích přes 300 autoservisů a 27 obchodních partnerů a prodejních míst. Do konce roku 2019 chce mít v Česku i na Slovensku na 400 servisů.

ProfiAuto na nejsledovanější regionální televizi

ProfiAuto na nejsledovanější regionální…

Představil jsme projekt ProfiAuto Servis na TV Polar v pořadu Chytrý region. Moravskoslezská televize je nejsledovanější regionální televizí v České republice. Každý den ji sleduje přes 115 000 diváků.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »